Hakkımızda

Partipazar.com Kapıda Nakit Ödeme ( Kapıda Satın Al ) İşlemleri

Kapıda nakit ödeme işlemlerinizi www.partipazar.com sitesi üzerinden üye olarak veya 0 212 659 95 51 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetleri temsilcisine sipariş vererek gerçekleştirebilirsiniz. ( Kişiye Özel İsimli ve Resimli Ürünlerde Kapıda Ödeme Hizmeti Yoktur )
Siparişinizi Online olarak gerçekleştirmeniz durumunda siparişinizi onayladıktan sonra sistem size siparişinizin onaylandığını belirten bir E mail gönderecek ve müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizi arayıp Kapıda Nakit  ( Kapıda Satın Al ) Ödeme olarak vermiş olduğunuz siparişinizin onayını alacaklardır.
Kapıda Nakit ( Kapıda Satın Al )  ile Ödeme sisteminde kargo firmaları ekstra bir hizmet sundukları için kargo bedeliniz harici 5.90 Tl ilave ücret alırlar. Bu ücret faturanıza nakliye bedeli harici  hizmet bedeli olarak yansıtılır.
ŞEMA ÖRNEK : 

  1. Kapıda Nakit ( Kapıda Satın Al ) Ödeme seçeneğiyle 150 Tl ve üzeri bir ürün satın aldığınız zaman; sistemimizde 150 Tl ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz olduğu için ürün toplam tutarınız üzerine sadece Kapıda Hizmet bedeli olan 5.90 Tl ilave olur.
    Örnek:a- Toplamda 105.90 Tl tutarında bir ürün satın aldığınız zaman sadece 5.9 Tl hizmet bedeli ilave edilir ve111.80 Tl olarak faturalandırılır.
  2. Kapıda Nakit Ödeme seçeneği ile 150 Tl aşağısı bir ürün satın aldığınız zaman; sistem bu alışverişinize 5.90 Tl kargo bedeli ve 5.90 Tl de hizmet bedeli ilave eder.
  3. Örnek:b- Toplamda 20 Tl tutarında bir ürün satın aldığınız zaman 5.90 Tl kargo taşıma bedeli ve 5.90 Tl de Kapıda ödeme hizmet bedeli ilave edilerek siparişiniz 31.8 Tl faturalandırılır